G&H Acropolis Stays! Iconic Views, Stylish Comfort

Apartmán G&H Acropolis Stays! Iconic Views, Stylish Comfort nabízí ubytování s Wi-Fi v pokojích, 1 km od Parthenón.

Apartmán G&H Acropolis Stays! Iconic Views, Stylish Comfort má 6 pokojů.

V pokojích tohoto apartmánu je k dispozici kuchyně.

Živé centrum města Atény se nachází ve vzdálenosti 1 km od apartmánu, který se nachází ve čtvrti Athens Historical Center. Ubytování se nachází vedle Řecká národní knihovna a 5 minut chůze od stanice metra Panepistimio. Ta Karamanlidika tou Fani, nabízející jídla řecké kuchyně, leží 550 metrů od ubytování. Apartmán je jen 700 metrů od vlakového nádraží Monastiraki.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near G&H Acropolis Stays! Iconic Views, Stylish Comfort Atény
A25 Pristine & Sunny Flat With Balcony At Downtown Athens
Cena pouze pro mobilní zařízení

A25 Pristine & Sunny Flat With Balcony At Downtown Athens

7.8
Dobrý 31 recenzí
58 m od ubytování
USD 80 USD 72
za noc
Athens At A Glance - Luxury Apartments
Cena pouze pro mobilní zařízení

Athens At A Glance - Luxury Apartments

9.5
Skvělý 143 recenzí
94 m od ubytování
USD 170 USD 153
za noc
Αthens Black & White Escape
Cena pouze pro mobilní zařízení

Αthens Black & White Escape

8.3
Velmi dobrý 92 recenzí
104 m od ubytování
USD 131 USD 118
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    34 km

    Vlaková nádraží

    Monastiraki Railway Station
    400 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi v pokojích zdarma

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Ostraha

    Možnosti stravování

    • Venkovní jídelní kout

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Jen pro dospělé !
    • Deskové hry

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Zvukotěsné pokoje
    • Sedací kout
    • Patio
    • Terasa
    • Zahradní nábytek
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 23:59
    Odhlášení: od 10:00 do 11:00
    Číslo licence00001861888,00001861893,00002582949,00002678635,00002678700,00002678715
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán G&H Acropolis Stays! Iconic Views, Stylish Comfort apartmán umístěn?
      Apartmán G&H Acropolis Stays! Iconic Views, Stylish Comfort apartmán se nachází v blízkosti Náměstí Monastiraki.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán G&H Acropolis Stays! Iconic Views, Stylish Comfort?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán G&H Acropolis Stays! Iconic Views, Stylish Comfort patří mimo jiné Národní Archeologické Muzeum v Athénách, Parthenón, Athénská akademie.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán G&H Acropolis Stays! Iconic Views, Stylish Comfort apartmán?
      Cena pronájmu apartmán G&H Acropolis Stays! Iconic Views, Stylish Comfort apartmán je 160 €.
    • ❓
      Můžeme zaparkovat auto poblíž apartmán G&H Acropolis Stays! Iconic Views, Stylish Comfort?
      K apartmán G&H Acropolis Stays! Iconic Views, Stylish Comfort patří parkoviště pro hosty.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Ta Karamanlidika tou Fani a O Thanasis, které se nacházejí jen asi 6 minut chůze.
    • ❓
      Je v toto ubytování typu apartmán k dispozici internet?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    34 km

    Vlaková nádraží

    Monastiraki Railway Station
    400 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    G&H Acropolis Stays! Iconic Views, Stylish Comfort Atény

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít